Hazai Vizeken Beevezés pontversenye

Utolsó frissítés: 2022.07.24.


# Tagok Egyesület Pontszám

SUP felfújható deszka férfi egyes

1. Seper Árpád - 130
2. Czikk Zoltán SUPrise Tata 109
3. Kolb Tamás MTK - Pörnyeszi Team 105
4. Varsányi Gábor - 71
5. Szabó Gábor Dunai Sárkányok Vác 25
5. Motyovszki Patrik Zsolt SRHSE 25
6. Sági Gábor SRHSE 22
7. Pesti János Vitalitás SE Balassagyarmat 20
7. Homoki András - 20
7. Kazai Kornél - 20
8. Bólya Péter - 15
9. Dóri Balázs - 13
9. Szögi Balázs - 13
9. Rasek Sándor - 13
9. Cserkész Csongor SUP Race Hungary SE 13
10. Nagy Szabolcs SRHSE 11
11. Ábel Botond Vitalitás SE Balassagyarmat 9
11. Majercsik József - 9
12. Kazai János - 7
12. Chlebovics András SUP Race Hungary SE 7
13. Szerdahelyi Gábor Zoltán - 5
14. Cserkész Gábor - 3
15. Bokodi Tamás Kis-Duna SE 1
15. Nagy Attila - 1

SUP felfújható deszka női egyes

1. Gonda Helga Velencei Vízi Sport Club VVSC 138
2. Kövér Nóra Römi KKSK 115
3. Oláh Marianna Rita SRHSE 50
4. Matiszcsák Katalin Velencei Vízi Sport Club VVSC 30
5. Németh Erika Velencei Vízi Sport Club VVSC 26
6. Tubel Blanka Velencei Vízi Sport Club VVSC 25
6. Varga Zsuzsanna Tordai Nomádok Sup Club 25
7. Ottófi Edit - 20
7. Marschall Éva Sup the Lifestyle 20
8. Cserkész Nikolett SRHSE 15
8. Dobi Etelka Velencei Vízi Sport Club VVSC 15
8. Badacsonyi Zsófia - 15
9. Bólya Viktória - 13
10. Papp Emília Gránit Bank 11
10. Takács Andrea Nincs egyesületem 11
10. Kernya Zsuzsa - 11
10. Mokavcsik Tünde - 11
11. Borsányi Laura - 9
11. dr. Balázs Nóra egyéb 9
11. Illés Edit - 9
12. Kolopi Judit Sup the Lifestyle 7
13. Szeli Éva - 5

SUP merevdeszka - férfi

1. Márton Károly Merkapt Mekler SE 45
2. Szabó Gábor Dunai Sárkányok Vác 40
3. Pihelevics Csaba BKV Előre 33
4. Kövér Márton Römi KKSK 25
5. Fodor Szabolcs UTE 22
6. Kovács Gábor - 20
7. Dóri Balázs BKV Előre 15
7. Szabó Zenò Tordai Nomádok Sup Club 15
8. Varjas Dániel Kovács Katalin Akadémia 13
8. Kolb Tamás MTK - Pörnyeszi Team 13
9. Sági Gábor SUP Race Hungary SE 10
10. Hubik Attila SRHSE 9
11. Cserkész Gábor SRHSE 8
12. Chlebovics András SUP Race Hungary SE 7
13. dr. Grózli Csaba - 5
13. Szigeti Péter Szigó SE 5
13. Szerdahelyi Gábor - 5
14. Cserkész Csongor SRHSE 3
15. Zakar Szabolcs - 2
16. Dr Grózli Csaba Velencei Vízi Sport Club VVSC 1
16. Marz András - 1
16. Horváth Zsolt BKV Előre 1

SUP merevdeszka - női

1. Slekta Réka Dunakeszi Kajak Club 50
2. Kövér Nóra Römi KKSK 45
3. Oláh Marianna Rita SRHSE 35
4. Hegedűs Dóra MTK / Budapest 26
5. Dobi Etelka Velencei Vízi Sport Club VVSC 22
6. Tubel Blanka Kovács Katalin Akadémia 20
7. Suba-Bokodi Éva SRHSE 15
8. Cserkész Niki SRHSE 9

Sárkányhajó 20-as

1. Bacskai Karolina, Bazsánt Krisztián, Biácsi Tamás, Dibusz Vilmos Ákos, Fehér -Takács Kincsi Katinka, Gerencsér Ágnes, Harsányi Alajos, Kovács István, Mészáros Attila, Nagy Sándor, Némethné Gőcze Erzsébet, Racsmány Szilvia, Torday Andrea Vadlibák és Gúnárok Sárkányhajó Csapat 64.5

evezős hajó férfi egyes

1. Márton Gábor Külker Evezős Klub 50

evezős hajó női egyes

1. Turi Nikolett - 50
2. Somodi Kinga - 45

túra kajak csapathajó

1. Metz László, Metz László, Metzné Nagy Andrea BKV Előre 250
2. Pénzes Csaba, Saftics Dóra , Saftics Dóra SRHSE 125
3. László Dzsenifer, Tóth Tamás Lajta Vízitúra 119.5
4. Soós Andrea, Várai Attila - 109.5
5. Forgács Richárd, Kiss Róbert - 59.5
6. Patai Ágnes, Szabó Richárd Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 58
7. Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter - 55
8. Bodovics Gábor, Tóth Erika Szigetszentmiklósi Kajak-Kenu Egyesület 51
9. Fidel Èva, Fidel Làszló VVSC 50
10. Kristóf Tibor, Schrauf István - 45
10. Bordács Imre, Pintér Dániel Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 45
10. Sallay Miklós, Sallay-Apor Sarolta - 45
11. id. Szomorjai Ferenc, Szomorjai Péter Szigetszentmárton 40
11. Kardos Gábor, Kardos Judit Lágymányosi Spari 40
12. Főfai Sándor, Főfainé Balics Viktória - 38
12. Jankó Ferenc, Komornoki Mihály - 38
13. Horváth Dávid, Szalánczi Donát - 36
14. Glaser Anita, Glaser Tamara - 35
15. Farkas Arnold, Szabó Gergő - 34
16. Kovács Márton, Kovács Norbert - 32
17. Lőrinczi Lilla, Schleer Tamás - 30
18. Szabó Levente, Vecseri Vivien Gödi SE Kajak-Kenu 20
18. Törteli Ferenc, Törteli Zsófia Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 20
18. Balogh Péter Dávid, Rasztotzky Anna - 20
18. Kadler Hunor, Kincses-Uzsaly Anna Győrzámolyi K4 VSE 20
19. Nyul Imre, Nyul Lehel - 15
19. Janiga Szabolcs, Szabó Éva - 15
19. Herendi-Szabó Zita, Kovács Zoltán Fény Dragon SE 15
20. HALÁSZ KRISTÓF, HALÁSZ LÁSZLÓ Győrzámolyi K4 VSE 13
20. Benke Ilona, Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE 13
20. Kalászdi Tamásné, Kottman Bence Dávid Nincs egyesületem 13
21. Kocsis Tibor, Soós Melinda - 11
21. Kovács Kázmér, Mezei Gyula Lucky Mathias 11
21. Tihi Dorottya, Tihi Antal - 11
21. Baranyai Balázs, Varga Ádám - 11
22. Nagy Dóra, Nagy Levente Létafit SE 9
22. Baranyai Balázs, Baranyi István Sharknado 9
23. Linger Krisztina, Szelenszky Vanda Bikini és egyebek 1. 7
23. Papp Ambrus Fülöp, Papp Tibor - 7
24. Timinszky Gyula, Timinszky Sára - 5
25. Földesi Gabriella, Papp Annamária Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 3

túra kajak férfi egyes

1. Vecseri Lajos Gödi SE Kajak-Kenu 336.5
2. Juhász Gábor - 299.5
3. Bánky László Budaörs 284.5
4. Skoda Tamás #rábajárók 236
5. Kövesdi Zsolt - 235
6. Jantos Gábor #rábajárók 228.5
7. Pintér Dániel Szigetszentmiklósi VSE 170
8. Bacsa György Agárd 154
9. Szabados Gábor Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 150
10. Gadanecz András MTK 144.5
11. Szabadkai Gábor - 130.5
12. Dr Szigeti Tamás - 97.5
13. Kollár Ferenc Göd MAFC 92
13. id. Zoboki Zoltán, Zoboki Zoltán Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub 92
14. Szekeres Miklós Dunaferr SE 84
15. Czencz Ferenc Mosonmagyaróvár MVSE 83
16. Őri Zsolt - 82
17. Richweisz Árpád Mosonmagyaróvár MVSE 79.5
18. Nagy László Máté Kiskunlacháza 79
19. Somogyi Krisztián Vitál Club SE Székesfehérvár 70.5
20. Bujtás Gábor KicsiiiNyusziiik 65.5
21. Major Gellért nincs 63.5
22. dr. Bakró Dániel - 60
23. Szabó Zsolt - 58
24. Bittera Gergely Duna Szabadidő és Tömegsport Klub 52.5
25. Ruszthy Dávid Duna Sztk 50.5
26. Bagyinszki István - 47
27. Tóth Zoltán Oroszlány 46.5
28. Katona Zoltán - 42.5
29. Békési György - 40.5
30. Jobbágy Miklós Kajak Mesterek Klubja 40
31. Magyar Gábor Mozgáskotta 39
32. Dragon Tibor Csongrád Kajak-Kenu Klub 37
33. Molnár Csaba Maradj Mozgásban Sport Egyesület 36
33. Sallay-Apor Dániel - 36
34. Zilahi Ervin Nomad Kayak 32
35. Vigh János Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 31
36. Dobos Sándor BKV Előre 30
37. Lakatos Krisztián - 28
37. Péter Zsolt Weking SKKE 28
38. Bődi Sándor Veszprémi Triatlon Egylet 26
39. Csetneki Péter Szigetszentmiklos VSE 25
39. Papp Tibor - 25
39. Ádándi-Kiss Gyula - 25
40. Tamás Csaba - 24.5
41. Papp László Vízisport Club Tokaj 20
41. Szabó László #rábajárók 20
41. Bányai Lajos Wombat 20
41. Beck László Vadkacsa Egyesület 20
42. Szabó Csaba - 13
43. Szmoleniczki Zsolt - 10
43. Katona Zoltán #rábajárók 10
43. Veres Márton Vitéz - 10
43. Szukics Szabolcs - 10
43. Szomolay István - 10
43. Czimer János - 10
43. Tihi Antal - 10
43. Borszéki Viktor KUVIK Egyesület - Komárom 10
43. Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE 10
43. Dáva Iván BKV Előre 10
43. Kondás János - 10
43. Both Vendelin - 10
43. Molnár Zoltán - 10
43. Katona György Tosca 10
43. Bertalan Imre - 10
43. Schnitzer Zoltán Egyéni 10
43. Rácz Miklós Velencei tó 10
43. Szecsődi András - 10
43. Kálmán József Nincs egyesületem 10
43. Menyhárdt Gábor Egyéni 10
43. Kiss Attila - 10
43. Vizi Sándor - 10
43. Malaczkó Péter - 10
43. Czibor Krisztián - 10
43. Rácz Ádám - 10
43. Iglódi Attila KUVIK Egyesület - Komárom 10
43. Németh Zoltán Weking SKKE 10
44. Szabó László Szigetszentmiklos VSE 9
44. Kovács Tamás - 9
45. Fetzer Szabolcs Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub 7
45. Fodor Tibor - 7
46. Borovics Károly nincs 5
46. Harmati István MULTI SE 5
47. Török János - 4
48. Geönczeöl Gáspár - 3
48. Hegedűs Gyula Multi Kajak-Kenu SE. 3
49. Mike Szabolcs Szigetszentmiklósi Kajak-Kenu Egyesület 2
49. Ács Viktor - 2
49. Gladysz Ferenc Budapesti Erőmű SE 2
50. Sarkadi Olivér Szigetszentmiklósi Kajak-Kenu Egyesület 1
50. Libinyi Ákos - 1
50. Csordás Barna Szigetszentmiklósi Kajak-Kenu Egyesület 1
50. Hencsei Dániel Zsolt Szigetszentmiklósi Kajak-Kenu Egyesület 1
50. Kálmánczhelyi Gábor - 1
50. Szoboszlay Tamás Csömör Sport 1
50. Melis Péter ESMTK 1
50. Bokodi Krisztián - 1
50. Kölber Ferenc MULTI SE 1
50. Kovács Tibor Szigetszentmiklos VSE 1
50. Varga Donát - 1
50. Balogh Ádám - 1
50. Niklai Ádám nincs 1
50. Fehér István nincs 1
50. Balog Miklós - 1
50. Simon Róbert - 1
50. Misley Tibor Budapesti Erőmű SE 1
50. Kocsis Tibor - 1

túra kajak női egyes

1. Maléth Julianna MTK 245
2. Z. Szabó Krisztina - 168
3. Soós Andrea - 95
4. Nagy Szilvia SRHSE 79.5
5. Fügi Andrea Veszprémi Triatlon Egylet 50
5. Fekete Melinda KDSE Szigethalom 50
6. Mikesi Angéla - 45
7. Czencz Hanna Mosonmagyaróvár MVSE 40
7. Nagy Éva - 40
8. Tihi Bíborka - 25
8. Gohér Tímea - 25
8. Karácsony Tünde MTK 25
9. Tavasz Hajnalka - 20
9. Márk Tímea - 20
9. Sarkadi Zazi Szigetszentmiklósi Kajak-Kenu Egyesület 20
10. Soós Melinda - 15
10. Gábris-Varga Viktória Multi Kajak-Kenu SE. 15
10. Kocsis Kata - 15
11. Sipos Tünde - 13
11. Massányi Kinga - 13
12. Czékmán Renáta - 11

túra kenu csapathajó

1. Horváth Antal, Papp Péter Siófoki Vizisport Club 257
2. Kovács Réka, Mészáros Bence, Török Viktor, Vadászi Henrietta Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub 166
3. Pobori Krisztián, Vieland Ágnes Szabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület 100
4. Hajdú István, Maróti István Gábor SZVSE/Szigetszentmiklós 79.5
5. Balogh Vince, Czagány Zsuzsanna EzFájniFog 64.5
6. Lillik Zoltán, Németh Anita Weking SKKE 64
7. Dr. Schultz Andrea, Gál Katalin, Máté János Antal, Petrovszki József - 50
7. Simonidesz Zoltán, Varga Béla - 50
7. Csengeri Kálmán, Kállay Kristóf, Szabó András, Szerémi József Napsárkányok KKSK 50
7. Igonda Réka, Liptai Vera, Rukkel László, Víg Géza Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 50
8. Faltusz Róbert, Kóti Ágnes Faltusz Team - Győr 45
8. Dr. Schultz Andrea, GÁL KATALIN, Máté János, Mező Gizi Tüzes Szív SE 45
8. Czifra Akos, Nemeth Attila, Németh Gergely, Nemethne Gregor Judit Dunafüredi Vizisport Klub 45
8. Boros Zsuzsanna, Igonda László, Igonda Réka, Víg Géza Szigetszentmiklos VSE 45
8. Horváth Attila, Várnai Szabolcs Weking SKKE 45
8. Maróti István Gábor, Nagy Bence - 45
9. Dr. Schultz Andrea, GÁL KATALIN, Máté János, Ruskó Tamás Tüzes Szív SE 40
9. Boros Zsuzsanna, Földesi Katalin, Hajdu István, Víg Géza Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 40
9. Földesi Katalin, Hajdu István, Igonda Réka, Víg Géza Szigetszentmiklos VSE 40
9. Boros Zsuzsanna, Hajdú István, Örsi Gabriella, Víg Géza Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 40
9. Boros Zsuzsanna, Liptai Vera, Rukkel László, Víg Géza Szigetszentmiklósi VSE 40
10. Kiss Olivér Rómeó, Szabó Tünde, Toll Tünde - 38
10. Csimma Roland, Csimma Roland Gábor, Jeney László, Katenecker Annamária DSE Kiskunlacháza 38
10. GÁL KATALIN, Máté János Antal, Ruskó Tamás, Schultz Andrea Tüzes Szív SE 38
11. Rakusz Éva, Zsigmond Zsóka Merkapt Mekler SE 36
11. Nick Luca, Pinke Gyula, Takács Fruzsina, Takács László Mosonmagyaróvár MVSE 36
11. Foltányi Árpád, Foltányiné Őrsi Erika - 36
11. Király Csaba , Szatmári József Szegedi VE 36
11. Godó Krisztina, Krinszki Péter, Krinszki Péterné - 36
12. Boros Zsuzsanna, Örsi Gabriella, Sándor Tamás, Szomor Julianna DSE Kiskunlacháza 34
12. Csathó József, Molnár Dóra - 34
12. Farkas Dávid, Tóth Roland - 34
13. Sándor László, Schrauf László - 32
14. Ádám Dorottya, Faltusz Róbert - 30
14. Horváth László, Németh Attila, Tóth Roland Weking SKKE 30
15. Földesi Katalin, Hajdu István, Igonda Réka, Víg Géza Szigetszentmiklósi Kajak-Kenu Egyesület 28
15. Domján Csaba, Domján Mátyás - 28
16. Holényi Zoltán, Schnitzer Balázs Felső-Szigetközi SZVSE 26
17. Németh Attila, Némethné Gregor Judit Dragon Aqua Velence 25
17. Ilyés Edit, Novák István, Tóth Dénes, Vargovics Zsuzsanna - 25
17. Kiss Tibi, Liptai Vera, Rukkel László, Tóth Erika Szigetszentmiklos VSE 25
17. Ádám Dorottya, Őrsi Gabriella, Tóth Erika Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 25
17. Dömötör Katalin, Takácsné Vári Judit, Vaskuti István, Vaskutiné Baracska Éva BKV Előre 25
17. Dobóczi Anna, Hajnal Boglárka, Schuszter Csenge Nincs egyesületem 25
18. Gamela Bernadett, Kapócs Máté Benedek, Para Zoltán Nincs egyesületem 20
18. Bálint Noémi, Huszár Szonja, Pusztai Csenge Kovács Katalin Akadémia 20
18. Dr Leindler Lászlóné, Leindler Diána - 20
18. Báthori Éva, Horváth Géza Győrzámolyi K4 VSE 20
18. Dobrosi Dániel, Knizse Flora Elina - 20
18. Czifra Ákos, Czifra Sándor, Czifráné Dudás Ildikó, Fiák Lilla Czifrákok 20
19. Takács Fruzsina, Takács László, Takács Zsombor - 15
19. Ackermann Kata, Ackermann Sára Nóra, Bíró Kara, Takács Borbála Kovács Katalin Akadémia 15
19. Lőrincz Csaba, Lőrincz Réka Szigetszentmiklos VSE 15
19. Borbély Zoé, Fodor Norbert, Zénó Borbély Győrzámolyi K4 VSE 15
20. Ballér Janka, Marosdi Zsófia, Szarvas István, Vajda Adél Sára Kovács Katalin Akadémia 13
20. Benke Ilona, Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE 13
21. Csányi Zoltán, Mizák Erzsébet - 11
22. Bodnár Mária, Kiss István, Kiss Róbert - 10
22. Kocsis Ádám, Kocsis Zsolt Csörötneki Rábarátok Egyesület 10
22. Mayer Ferenc, Mayerné Farkas Beáta KUVIK Egyesület - Komárom 10
22. Halász Béla, Kocsis Ákos, Kocsis Tamás KUVIK Egyesület - Komárom 10
22. Bakó Benedek, Bakó Krisztián, Bakó Levente, Bakó Zétény, Bakóné Dr. Czitanovics Viktória Kormorán KKE Csákánydoroszló 10
22. Berkes Péter, Katona György Vidra 10
22. Bíró Tamás, Mihály Tamás, Várnainé Balogh Beáta Weking SKKE 10

túra kenu férfi egyes

1. Aipli Sándor DSE Kiskunlacháza 50
2. Martinkó György - 45

verseny kajak csapathajó

1. Bécsi Tamás, Bilau Lőrinc Kajak Mesterek Klubja 164.5
2. Bánkuti Bercel, Lukács Bálint MULTI SE 140
3. Zibrinyi Zoltán, Zibrinyiné Vendel-Mohai Luca - 109.5
4. Dozet Branislav, Rapajic Borislav, Rapajic Borivoje - 76
5. Berentés Sándor, Obbágy Zoltán DVTK 70
6. Bodnár Mária, Kiss István Vadkacsák 54.5
7. Sallay Miklós, Sallay-Apor Sarolta - 50
7. Kolb Tamás, Maléth Julianna MTK 50
8. Glaser Anita, Glaser Tamara Duna Sztk 45
8. Soós Andrea, Várai Attila - 45
8. Metz László, Metzné Nagy Andrea BKV Előre 45
9. Kucsera Mária Apollónia, Mészáros Zoltán MTK / Budapest 40
10. Bástyai Botond, Meinhardt Vilmos MULTI SE 38
10. Csomortányi Márton, Meinhardt Vilmos MULTI SE 38
10. Baráth Vince, Markovics Botond MULTI SE 38
11. Martoncsik Márk, Rafácz Olivér MULTI SE 36
11. Markovics Botond, Szabó Levente MULTI SE 36
12. Dovák Bodza, Dovák István Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE 34
13. Jurányi Laura, Nedeczky Adrienn MULTI SE 25
13. Harmati Borka, Harmati Janka MULTI SE 25
14. Keleti Klára, Tóth Mariann MULTI SE 20
15. Harmati Borka, Mézes Nóra MULTI SE 15
16. Czifra Esther, Takács Teréz MULTI SE 13
17. Harmati Janka, Hegedűs Lili MULTI SE 11
18. Cai Jiay, Erdős Kinga MULTI SE 9

verseny kajak férfi egyes

1. Viski Gábor Albert Dunafüredi Vizisport Klub 320
2. Kész-Lőrincz Ferenc Óbudai Ganz Vízisport Egyesület 239
3. Vincze Ákos Óbudai Ganz Vízisport Egyesület 207
4. Kovács Barnabás MULTI SE 131
5. Reizinger Róbert - 117.5
6. Papp Norbert MTK / Budapest 117
7. Nagy Zoltán Multi SE. 114
8. Nagy László Máté Kiskunlacháza 104
9. Törteli Ferenc Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 103.5
10. Terei Miklós BESE 74
11. Földházi Gergő Dunafüredi Vizisport Klub 72
12. Magyar Levente Óbudai Ganz Vízisport Egyesület 64.5
13. Bárány László Ráckeve Városi Sportegyesület 64
14. Bodovics Gábor Szigetszentmiklósi Kajak-Kenu Egyesület 62
15. Chladny Zsolt Krisztián Óbudai Ganz Vízisport Egyesület 59.5
16. Vincze Kornél Zoltán Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 56
17. Hegedüs Róbert Dunafüredi Vizisport Klub 54.5
18. Miller Tamás Dunafüredi Vizisport Klub 50.5
19. Bükkösi Raymond Vasas SC 50
20. Agócs Dániel - 48.5
21. Lőrincz Ariel Dunafüredi Vizisport Klub 46.5
22. Szigeti Ákos Multi Kajak-Kenu SE. 45
22. Weimper József ESMTK 45
22. Varenke Miklós MTK Budapest 45
22. Molnár Rajmond Nomad Kayak Pörnyeszi Team 45
23. Lányi Péter MULTI SE 42
24. Molnár-Farkas Gergő Duna Sztk 40
24. Dozet Ádám Duna Szabadidő és Tömegsport Klub 40
25. Novák Botond - 38
25. Bagyinszki István - 38
25. Ványai Péter Örökmozgó Vizisport Egyesület 38
26. Ádándi-Kiss Gyula - 36
27. Kollár Péter Göd MAFC 28
27. Tömöri Attila Mozaik Med SE 28
27. Meinhardt Vilmos MULTI SE 28
28. Gönczi János Duna Szabadidő és Tömegsport Klub 27
29. Szomorjai Péter Építők SE 26
30. Bagyinszki István Jánossomorja 25
30. Blézer Attila Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE 25
30. Földházi Tibor AVSE 25
30. Bakró Levente BKV Előre 25
30. Princzinger László - 25
31. Bécsi Barnabás Kajak Mesterek Klubja 21
32. Bordács Imre Mekler László ITSE Dunavarsány 20
32. Libinyi Ákos - 20
33. Hrabovszky Máté Dunakeszi Kajak Club 15
33. Gergelyffy Áron - 15
33. Kubinyi Zsolt - 15
34. Mészáros András Lágymányosi Spari 13
35. Serbán József Csaba - 11
36. dr. Bakró Dániel - 10
36. Sári Imre Graboplast Győri Vízisport Egyesület 10
36. Tánczos Tamás Graboplast Győri Vízisport Egyesület 10
36. Rácz Miklós Velencei tó 10
36. Rafácz Olivér MULTI SE 10
37. Hegyi Bálint Dunafüredi Vizisport Klub 9
38. Németh Gergely Dunafüredi Vizisport Klub 7
39. Kovács Zoltán Fény Dragon SE 3

verseny kajak női egyes

1. Kovács-Varga Krisztina MULTI SE 335
2. Kovács Anna MULTI SE 150
3. Baranyai Andrea Multi SE. 75
4. Varga Viktória Dunafüredi Vizisport Klub 64.5
5. Valcsevné Major Zsuzsanna - 45
5. Nagy Szilvia SRHSE 45
6. Somogyi Luca Panna Vitál Club SE Székesfehérvár 40
6. Vaskuti Éva - 40
7. Éles Anna Győrzámolyi K4 VSE 25
7. Sléber Judit - 25
8. Rueda-Hangay Emese Zsófia Aqua Sport Promóció Tömeg és Vízi Sportegyesület 20
8. Horváth Andrea Lágymányosi Spari 20
9. Balogh Brigitta MULTI SE 15
9. Vass Krisztina BKV 15
10. Maléth Julianna MTK / Budapest 13

verseny kenu, outrigger csapathajó

1. Jármer Richárd, Kis Gabriella Dunai Sárkányok Vác 145
2. Hajnal Jenő, Horváth Zsolt Graboplast Győri Vízisport Egyesület 79.5
3. Dombai Mihály, Kövesdi Oszkár Dunai Sárkányok Vác 50
3. Árva Zoltán, Várnagy Tamás DKSE Dunaújváros 50

verseny kenu, outrigger férfi egyes

1. Pataki András Csepeli Kajak-Kenu Egyesület 337.5
2. Tóth János Pörnyeszi Team 298.5
3. Bérdi Bence Kormorán KKE Csákánydoroszló 202
4. Martinkó György - 161
5. Kamenár Ferenc Römi KKSK 90
6. Adolf Balazs Óbudai Ganz Vízisport Egyesület 64.5
7. Pluzsik Mihály Szentendrei Kajak-Kenu SE 59.5
8. László Ábel - 54.5
9. Bognár András GYVSE 50
9. Horváth Márton UTE 50
9. Kövér Márton Budapesti Honvéd Sportegyesület 50
10. Varga Béla Dömsöd 38
10. Kenedi Zsolt - 38
11. Pinti György Matula SE 36
12. Buzsáki Károly KDSE Szigethalom 32
13. Márton Krisztián DVTK 25
13. Duró József Kovács Katalin Akadémia 25
14. Sipos Árpád Rácalmás SE 20
15. Reibl Dániel KSI 15

verseny kenu, outrigger női egyes

1. Szigeti Ágnes GYVSE 179.5
2. Pollák Rita Fény Dragon SE 25